LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk është politika/ Ori Nebiaj tregon se ku e gjen veten pas moderimit

14 Nëntor 2021, 14:13, Lifestyle CNA
Nuk është politika/ Ori Nebiaj tregon se ku e gjen veten pas moderimit

Moderatorja e njohur, njëkohësisht edhe kandidatja për deputete në zgjedhje nën logon e partisë demokratike ka qenë sot e ftuar në emisionin ?Vip Dado? të Lola Haradinaj.

Ori ka treguar më shumë rreth punën se saj si moderatore duke rrëfyer kështu edhe  vështirësitë që ka hasur në ktë punë, si edhe ka lënë të nënkuptuar se moderimi është puna që ajo gjithmonë ka dashur.

Në një moment Ori pyetet nese nuk do të ishte moderimi, në cilën fushë e sheh më shumë veten.

Moderatorja ka treguar se nuk është domosdoshmërish politika fusha që ajo do të donte të përfaqësonte.

?Do të isha pa dyshim jo vetëm në jetën politike, por edhe ate sociale, madje dhe në bisnes i cili tashmë po më shoqëron prej vitesh?, është shprehur Ori./CNA.al

Lajmet e fundit nga