LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk i njoh njerëzit”/ Kledi justifikohet pas takimit romantik me Beatrix

13 Nëntor 2021, 13:09, Lifestyle CNA

Takimi romantik i Kledi Hysës me këngëtaren Beatrix Ramosaj ka qenë shumë i përfolur në mediat rozë, për faktin se Kledi duke patur një të dashur jashtë programit ka shprehur pëlqim për këngëtaren në Big Brother Vip.

Ky veprim i tij nuk është komentuar aspak mirë nga ndjekësit në rrjetet sociale, të cilët kanë shpërthyer ndaj tij, duke thënë se duhet të dalë jashtë shtëpisë së Big Brother.

Pas shafqjes së klipit mbrëmjen e kaluar, Kledi në një bisedë sot me Arjolën dhe Beniadën ka shprehur se ndihet keq që ka  vënë Triksën në siklet.

Ai është justifikuar duke thënë se nuk donte ta vinte në siklet dhe se nuk i njeh mirë njerëzit.

?Ai është problem Nuk doja ta veja në siklet gocën. Kur e kamdëgjuar që është në siklet. Kur thashë që unë pëlqej Triksën, e paskam vënë në siklet dhe nuk e dija. Nuk i njoh mirë njerëzit?, shprehet Kledi.

Më herët, Kledi është shprehur se kur të dalë nga Big Brother do të ndëmarrë një hap përsa i përket jetës së tij private./ CNA.al

Lajmet e fundit nga