LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dj Pm dhe Dagz nominojnë Ilirin dhe Sabianin/ ‘Plasin’ diskutimet në shtëpi

13 Nëntor 2021, 07:55, Lifestyle CNA
Dj Pm dhe Dagz nominojnë Ilirin dhe Sabianin/ ‘Plasin’

Dj Pm dhe Dagz vendosën që së bashku me Beniadën dhe Einxhel në nominim të shkonte dhe Iliri me Sabianin.

Dy djemtë kanë treguar se duhet të zgjidhnin një prej çifteve të formuara për lojë në Big Brother  për t?i dërguar në nominim dhe vendosën që në televotim të shkonin Iliri dhe Sabiani. Ky fakt nuk është pritur aspak mirë nga Sabiani dhe Iliri.

Pas spektaklit, Sabiani i mërzitur është shprehur se i ka respektuar djemtë që në hyrjen e tyre dhe nuk e priste këtë.

Ndërkohë Pm i ka shpjeguar se nuk kanë nomniuar atë por Ilirin duke qenë se nuk kanë patur ndonjë komunikim si me banorët e tjerë.

Më pas Dagz, u shpreh se është mërzitur nga një koment i Ilirit për Kosovën dhe Shqipërinë, duke thënë se kjo ishte një nga arsyet që nominoi Ilirin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga