LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mos bëj sikur vdes për një burrë”/ Beniada diskuton me Einxhel për Fifin

12 Nëntor 2021, 18:32, Lifestyle CNA
“Mos bëj sikur vdes për një burrë”/ Beniada

Beniada dhe Einxhel, kanë diskutuar rreth Fifit dhe situatave të saj me Granitin. Beniada i ka treguar Einxhel mendimin e saj për gjendjen e Fifit dhe sipas saj nuk duhet të mërzitet kështu për një djalë.

?Ka qenë sëmurë, tani a po vdesim për burrë ne. Për ça i ra të fikët, për çfarë qau, për çfarë mori kokrrat? Për një djalë? Çfarë ka ky djali? Nuk ke parë ndonjë burrë në jetën tënde? Mos bëj sikur vdes për një burrë. Ngarkesat dhe emocionet i kemi dhe ne të gjithë?, shprehet Beniada.

Ndërkohë Einxhel është përpjekur ta justifikojë duke thënë se ka patur ngarkesa dhe emocione të tjera që kanë ndikuar në gjendjen e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga