LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arjola rrëfen si bëri sherr me ish-bashkëshortin/ Shkak Facebook-u

12 Nëntor 2021, 08:43, Lifestyle CNA
Arjola rrëfen si bëri sherr me ish-bashkëshortin/ Shkak

Aktorja e njohur Arjola Demiri që në hyrje të ?Big Brother Vip? ka bërë shumë rrëfime në lidhje me jetën e saj private. Ajo ka folur për divorcin, problemet me ish bashkëshortin, në lidhje me fëmijët e saj etj.

Së fundmi gjatë një bisede me banorët e tjerë të shtëpisë Arjola ka folur për një nga sherret më të mëdha që ka bërë më ish-partnerin.

Ajo ka rrëfyer se shkak ka qenë rrjeti social Facebook dhe ata nuk kanë folur një muaj, vetëm prej komenteve që aktorja merrte.

Më tej ajo shtoi se se i ka kërkuar ish-burrit të ndryshonte, por ai nuk e ka bërë. Që nga ai moment ajo vendosi të shkëputej nga bashkëshorti bashkë me tre fëmijë./CNA.al

Lajmet e fundit nga