LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banori i “Big Brother Vip” në lidhje dashurie me moderatoren e njohur?

11 Nëntor 2021, 20:00, Lifestyle CNA
Banori i “Big Brother Vip” në lidhje dashurie me moderatoren e

Prej një jave tashmë Dj Dagz dhe Dj PM, dy DeeYay të njohur nga kosova janë berë pjesë e shtëpisë më të famshme të momentit ?Big Brother Vip?.

Ata janë treguar shumë të afruar dhe madje cilësohen si një konkurrent i vetëm, ndërkohë që kanë sjellë edhe një atmosferë shumë pozitive brenda në shtëpi.

Përflitet se Dj Dagz është në lidhje me moderatoren e njohur kosovare Ariana Berisha. Por në fakt kjo është hedhur poshtë nga disa burime të afërta të Dj të cilët bëjnë të ditur se mes çiftit ka përfunduar gjithçka.

?Dj Dagz dhe Ariana për një kohë të gjatë kanë qenë në lidhje dashurie, por ka disa muaj, qysh para verës që ata janë ndarë, dhe mes tyre nuk ka asgjë më?, thotë ky burim.
Kujtojmë gjithashtu se dj Dagz në klipin prezantues u shpreh se dy vajzat që ai pëlqen brenda shtëpisë janë Beatrix Ramosaj dhe Einxhel Shkira./CNA.al

Lajmet e fundit nga