LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dy princesha të vërteta/ Fotot e Xhensilës me vajzën e saj do ju ëmbëlsojnë ditën

11 Nëntor 2021, 15:16, Lifestyle CNA
Dy princesha të vërteta/ Fotot e Xhensilës me vajzën e saj

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është një nga vajzat më të përfolura të medias rozë.

Ajo është gjithashtu nëna e një vajze por këngëtarja nuk  preferon të postojë shumë foto të saj.

Por në prag të fundvitit Xhensila ka bërë një fotosesion me Ajkën e saj. Të dyja ato duken të veshura me fustanë si princesha pranë një peme të vitit të ri.

Fotot janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ana e ndjekësve të saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga