LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot e modeles së njohur do t’iu lënë pa mend

11 Nëntor 2021, 08:41, Lifestyle CNA
Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot e modeles së njohur do

Tiffany Keller është një nga modelet më joshëse dhe provokuese të momentit. Keller ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku ndan dhe fotot e saj.

Më së shumti Keller preferon të pozojë me bikini duke treguar edhe format e saj perfekte. Keller ka punuar me firma të njohura të veshjeve po ashtu edhe të rrobave të banjos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi dhe provokuese të Tiffany Keller./ CNA.al

Lajmet e fundit nga