LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prova javore sjell momente gazmore në shtëpi/ Duke kërcyer, Sabiani shkon të gjejë Ilirin

10 Nëntor 2021, 17:14, Lifestyle CNA
Prova javore sjell momente gazmore në shtëpi/ Duke kërcyer,

Prova javore e vendosur nga ?Big Brother Vip?, e cila detyron banorët që në momentin kur nis muzika ciftet e krijuara pavarësisht se ku janë duhet të nisin të kërcejnë bashkë.

Radha ishte e Sabianit dhe Ilirit.

Ky i fundit ka qenë duke fjetur dhe Sabiani duke kërcyer ka shkuar pranë tij që të bënin kërcimin bashkë. Edhe Iliri nisi që të kërcente që nga shtrati.

Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura dhe është komentuar pafund nga ana e ndjekësve./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga