LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasje mes Einxhel dhe Fifit/ “Vetëm në krevat takohemi bashkë”

9 Nëntor 2021, 21:20, Lifestyle CNA
Përplasje mes Einxhel dhe Fifit/ “Vetëm në krevat takohemi

Pajtimi i Fifit me Semin ka krijuar një situatë jo të këndshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Shumë prej tyre kanë mbetur të habitur nga ky pajtim i papritur i vajzave. Njëra prej tyre që ka reaguar për këtë raport ka qenë Einxhel.

Gjatë live showt, Einxhel është shprehur se i vjen mirë për pajtimin e tyre, por ka kuptuar se marrëdhënia mes tyre ka ndryshuar që nga momenti që është future brenda shtëpisë. Ajo është shprehur se e ka ndjerë të largët Fifin dhe vetëm krevatin ndajnë së bashku.

?Qëkur kam ardhur kam ndarë vetëm krevatin. Unë Fifin e kam shumë xhan, e dija situatën mes vajzave nga jashtë. Nuk ka pasur të drejtë me akuzat që i ke bërë Semit. Nëse do kisha mbajtur anë qëkur kam hyrë sot nuk do të flisja me Semin?, ka thënë Einxhel./CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga