LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

6 leksione nga Sarah Jessica Parker për mënyrën se si të kombinoni veshjet tuaja

9 Nëntor 2021, 15:48, Lifestyle CNA
6 leksione nga Sarah Jessica Parker për mënyrën se si të

Sarah Jesscia Parker ka qenë gjithnjë një burim frymëzimi  përsa i përket stilit të veshjes.

Ajo di të tërheqë gjithnjë vëmendjen teksa shfaqet në televizion apo edhe në rrugët e New Yorkut.

Me kalimin e viteve, ajo na ka dhënë shumë mësime sartoriale, veçanërisht për aksesorët . Është e rrallë të shohësh Parker të dalë me një çantë dore apo këpucë të mërzitshme , madje edhe nallanet e saj janë mjaft të lezetshme për t’i veshur me një pallto të gjatë. Ajo është mbretëresha e modës kur vjen puna tek kombinimi.

Nëse doni të visheni me stil,  gjatë sezonit të vjeshtës dhe dimrit, ka shumë për të mësuar nga stili i Sarah Jessica Parker Më poshtë, zbuloni gjashtë këshilla të modës që ajo po demonstron brenda dhe jashtë ekranit.

Fuqia e një palltoje të gjatë

Me pallton e duhur , nuk ka rëndësi se çfarë vishni poshtë saj. Parker vërtetoi se sa gëzim mund t’i sjellë çdo veshjeje një pjesë lozonjare me këtë dizajn Farm Rio me ngjyra- ngjyra.

Të dukurit joshëse me një fustan të thjeshtë

Po, Carrie dhe SJP të dy i pëlqejnë pjesët e tyre të palltove por asnjëra nuk mund të mohojë fuqinë e një fustani joshës. Në Just Like That , Bradshaë, Sarah bëri që kokat të kthehen tek ajo.

Sekreti për tu dukur glamour me rroba sportive.

Parker njihet për stilin e saj unik. Ajo gjithnjë I përshtat më së miri veshjet e saj edhe guxon gjithnjë. Madje të veshë edhe veshje sportive me taka.

Fustanet me mëngë

Kur temperaturat fillojnë të bien, Parker i mban fustanet e saj pa mëngë. Nëse jeni në stilin e saj, provoni të përzieni printimet dhe të shtoni kombinime të papritura ngjyrash.

Lehtësia e Clog Cool-Girl

Edhe në përditshmëri, Parker duket gjithmonë e tërhequr prej aksesorëve dhe nallaneve. Mund të vishni një palë ngjyrë bezhë që t?i kombinoni me të gjitha ngjyrat.

Mrekullia e një rripi në bel.

Ndonjëherë një veshje ka nevojë vetëm për diçka shtesë. Garderoba e Parker-it është e mbushur me rripa që bien në sy, të cilët bëjnë funksione të dyfishta, duke u ngjitur në fustane të bukura dhe duke i dhënë një pamje elegante pamjes së saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga