LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Thëngjill i mbuluar”/ Banorja e “Big Brother VIP” reagon pas komentit

9 Nëntor 2021, 13:33, Lifestyle CNA
“Thëngjill i mbuluar”/ Banorja e “Big Brother VIP”

Ditën e sotme banorët e shtëpisë më të famshme të momentit ?Big Brother Vip? kanë lexuar disa prej komenteve të publikut.

Sara ka lexuar një nga komentet që i ka bërë një ndjëks duke e etiketuar si ?thingjill i mbuluar?

Si duket Sarës nuk i ka bërë aspak përshtypje ky koment dhe u vu re se e ka marrë me shumë sportivitet.

Kujtojmë se kohët e fundit Sarah është kthyer në një nga emrat më të përfolur të shtëpisë për shkak të hyrjes së Dj pajtimit dhe afrimitetit të tyre. Aludohet se mes tyre po lind një histori dashurie./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga