LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Demi Rose “godet” sërish rrjetin/ Ekspozon të pasmet bombastike

9 Nëntor 2021, 12:41, Lifestyle CNA
FOTOT- Demi Rose “godet” sërish rrjetin/ Ekspozon të

Supermodelja britanike Demi Rose është një ndër vajzat më provokuese dhe më të njohura në të gjithë botën.

Ajo njihet për fotot e saj shumë të nxehta në rrjetet sociale, më të cilat ?tërbon?, të gjithë rrjetin.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar disa foto shumë seksi në Instagramin  esaj ku numëron mbi 18 milion ndjekës.

Provokuese, sensuale, e veshur më një palë bikini shumë minimaliste, që i theksojnë më shumë format bombastike të gjoksit dhe belit.

Fotot e saj janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga