LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Yjet e hollywood-it që janë transformuar nga ndërhyrjet estetike

9 Nëntor 2021, 12:00, Lifestyle CNA
FOTOT- Yjet e hollywood-it që janë transformuar nga ndërhyrjet

Pothuajse të gjithë të famshmit bien ‘pre’ e lajmeve në lidhje me ndërhyrjet e bëra në pamjen e tyre.

Për të përsosur imazhin, yjet e Hollywood-it dhe jo vetëm zgjedhin ndërhyrjet plastike.

Për shëmbull Tom Cruise së fundmi është spekuluar në lidhje me ndërhrjet në pamjen e tij, me fytyrë të rrumbullakët dhe me faqe topolake, ishte rezultat i plakjes apo i ndonjë shiringe. Njerëzit nuk mund të kuptonin nëse ylli kishte shtuar peshë apo kishte zgjedhur fillerat për të theksuar tiparet e tij.

Gjithçka tregon se, shumë yje të Hollivudit kanë ndryshuar në mënyrë dramatike pamjen e tyre me kalimin e viteve.

Më poshtë do të shihni disa nga personazhet e famshëm, pamja e të cilëve ka qenë prej kohësh objekt debate për shkak të ndryshimeve drastike./CNA.al

Lajmet e fundit nga