LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Morena Taraku në lidhje me aktorin turk 43-vjeçar

9 Nëntor 2021, 10:50, Lifestyle CNA
FOTO- Morena Taraku në lidhje me aktorin turk 43-vjeçar

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Ajo njihet gjithashtu edhe për luksin e saj të shfrenuar dhe shpesh herë vendoset në qëndër të vëmendjes për sa i përket jetës private.

Së fundmi është aluduar se bukuroshja shqiptare është në një lidhje dashurie me aktorin turk Berdan Mardinin

Pas këtij zhvillimi, jeta e Morena Tarakut po përflitet shumë edhe në mediat truke.

Mësohet se lidhja e tyre u bë publike pas festës së ditëlindjes që thuhet se Taraku e organizoi për aktorin.

Gjithsesi deri tani nuk ende asnjë reagim nga ana e Morenës./CNA.al

Lajmet e fundit nga