LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I dha hapësirë për të bërë publike incizimet/ Reagon Olsa për skandalin: E lumtur që demaskuam shantazhuesin

9 Nëntor 2021, 09:13, Lifestyle CNA
I dha hapësirë për të bërë publike incizimet/

Më në fund ka erdhur një reagim nga ana e autores së programit ?Përputhen? Olsa Muhamet në lidhje me skandalin e Alvisës dhe Hysenit.

Ajo ka dënuar këtë të fundit duke u shprehur e lumtur që shantazhuesi është demaskuar.

Kujtojmë se edhe opinionisti zyrtar ka kërkuar falje për ofendimet kundrejt Alvisës.

?Nga e gjithë kjo situatë jam shumë e lumtur që arritëm të demaskojmë shantazhuesin. Duke i dhënë zemër të gjithëve ta bëjnë publike dhe jo ta fshehin publikimi i këtyre situatave është senzibilizimi më i mirë? ? është shprehur autorja e programit.

Më tej ajo ka ka konfirmuar disi rikthimin e Alvisës në emison.

?Jam e lumtur që ti nuk u dorëzove duke u larguar nga programi (ëndrra jote). Dhe mbi të gjitha sot si një vajzë e lirë nga shantazhet (se nuk pinë më ujë) ke të drejtë të pëlqesh dhe të duash këdo ti pa të të shantazhuar dhe përndjekur njeri? ? vijon Olsa./CNA.al

Lajmet e fundit nga