LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Trejsi Sejdini nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon e zhveshur para kamerës

8 Nëntor 2021, 15:29, Lifestyle CNA
FOTOT- Trejsi Sejdini nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon e zhveshur para

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare. Ajo është bërë e njohur gjatë pjesëmarrjes në ?Miss Universe Albania? ku u shpall edhe fituese e kurorës.

Ajo është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale ku, shpesh herë publikon foto shumë provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto shumë seksi në faqen e saj të Instagramit ku numëron mbi 300 mijë ndjekës.

Ajo ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme, veshur me një palë xhinse shumë trend dhe e kuruar deri në detaj.

Fotot janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj.

Për më shumë foto të Trejsi Sejdini, ndqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga