LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Alvisës, Hyseni i hedh akuza të rënda autores së “Përputhen”/ “Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti…”

7 Nëntor 2021, 19:42, Lifestyle CNA
Pas Alvisës, Hyseni i hedh akuza të rënda autores së

Puntata e fundit e ?Pëputhen Prime? shkaktoi një presion shumë të madh në studio. Ajo situatë vazhdon të komentohet pafund. Publiku dhe personazhe të tjerë të famshëm janë ndarë thuajse në gjysëm dhe një pjesë është krahë Alvisës dhe pjesa tjetër krahë Hysenit.

Kujtojmë se mbrëmjen e shkuar Hyseni publikoi një sërë përgjimesh dhe pretendon se Alvisa e ka tradhtuar, nga ana tjatër Alvisa akuzoi Hysenin për dhunë fizike dhe psikike gjatë kohës sa ishin lidhur.

Nëpermjet një publikimi në rjetet sociale Hyseni është shprehur se kurrë nuk ka ndodhur kjo gjë dhe se fjalën dhunë ai nuk e njeh fare.

Më tej ai ka vijuar duke publikuar një pjesë tjetër të incizimeve dhe këtë herë ka akuzuar jo vetëm Alvisën por edhe producenten e emisionit Olsa Muhameti, duke shtuar se nëse e provon ajo do të mbajë përgjegjësi.

“Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti do të mbash përgjegjësi, që e cfarë nuk keni sajuar aty për ca klikime dhe vëmëndje”, është shprehur Hyseni./CNA.al

Lajmet e fundit nga