LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je i vetmi person që mund të besoj në këtë shtëpi”/ Graniti nuk i ndahet Fifit

7 Nëntor 2021, 14:29, Lifestyle CNA
“Je i vetmi person që mund të besoj në këtë

Sot, që pas spektaklit të së premtes, Graniti dhe Fifi kanë folur për qëndrimin e tyre në Big Brother.

Gjat ënjë bisede, Graniti i ka rrëfyer Fifit se ajo është i vetmi person që mund të besojë në shtëpi. Ndërkohë i ka kërkuar edh ekëshillën se si t?i bëjë njerëzit të besojnë se ai nuk është lojtar.

?Dua ti tregoj njerëzve që nuk jam aspak një lojtar?, ka thënë Graniti.

?Ti nuk ke nevoj të bindësh asnjeri,duhet të bindësh veten fillimisht.Ti nuk je pëballur me intervista ndaj e di që e ke të vështirë.Ke shumë mundësi që të tregosh veten.Ska ardhur koha jote të dalësh,është koha që të tregosh se kush ti je?,i është përgjigjur Fifi Granitit.

?Je i vetmi person që mund të besoj në këtë shtëpi,ndaj i flas këto gjëra me ty?, vijon ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga