LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy këngëtarë të njohur Kosovarë/ Zbuloni opinionistët e sotëm në emisionin e “Përputhen Prime”

6 Nëntor 2021, 18:24, Lifestyle CNA

Edhe këtë të shtunë vijon puntata e radhës e emisionit ?Big Brother Vip?. Edhe spektakli i sotëm pritet të servirë shumë surpriza.

Kujtojmë se ka mbetur pezull edhe ?skandali” i Alvisës dhe Bashkimit. Alvisa është shprehur se ka marrë vazhdimisht kërcënime dhe ka menduar edhe të lejë emisionin.

të gjitha këto situata do të diskutohen nga konkurentët, opinionisti zyrtar Arjan Konomi dhe du të ftuar. bëhët fjalë për dy kangëtarë kosoivarë Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, dy këngëtarët e njohur Kosovar./CNA.al

Lajmet e fundit nga