LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Konkurenti i ri i “Big Brother Vip” po i rrëmben zemrën Sarës/ Shkëmbejnë përqafime gjithë kohën

6 Nëntor 2021, 15:44, Lifestyle CNA
FOTO-Konkurenti i ri i “Big Brother Vip” po i rrëmben

Gjatë mbrëmjes së djeshme pjesë e ?Big Brother Vip? u bënë dy Dj. Të dy djemtë janë nga Kosova, Arbër Gumnishta dhe Pajtim Krasniqi.

Kujtojmë gjithashtu se Arditi është larguar me shumicë votash.  Ai ishte në nominim bashkë me Donaldin.

Duket se Pajtimi po arrin të rrëmbejë vëmendjen e njësës prej vajzave brenda shtëpisë . Bëhet fjalë për Sara Berishën.

Ashtu si u shpreh edhe në klipin prezantues DJ Pm, Pajtim Krasniqi po arrin ta ?çelë? Sarën.

Shpesh herë ata janë parë në shtëpi duke shkëmbyer përqafime të ngrohta me njëri-tjetrin.

Afrimiteti mes tyre u vu re që në momentin kur DJ Pajtimi hyri në shtëpi dhe pas spektaklit ata nisën të bisedonin me njëri-tjetarin, madje ai i ka mbajtur edhe dorën Sarës teksa ajo flinte gjumë./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga