LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

24 orë që prej publikimit/ Bashkëpunimi i Ledrit dhe Taynës arrin rekord shikueshmërie

6 Nëntor 2021, 16:23, Lifestyle CNA
24 orë që prej publikimit/ Bashkëpunimi i Ledrit dhe Taynës

Tayna dhe Ledri Vula janë bërë bashkë dhe kanë sjellë në treg një projekt të ri i cili po rezulton shumë i suksesshëm.
Kënga e cila titullohet ?Hala? është pëlqyer shumë nga ndjekësit e dyshes dhe vetëm në një ditë ajo ka aritur mbi 1 milion klikime.
Lajmi është bërë i ditur nga vetë reperja Kosovare e cila e ka ndarë këtë lajm më ndjekësit e saj në Instagram.

Kujtojmë se Ledri dhe Tayna kanë bashkëpunuar edhe më parë. Në vitin 2018 ata sollën së bashku këngën ?A je?, cili numëron mbi 40 milionë klikime në YouTube./CNA.al

Lajmet e fundit nga