LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas hitit “Fustani”/ Elvana Gjata dhe Capital T sjellin “Flakë”

6 Nëntor 2021, 10:02, Lifestyle CNA
Pas hitit “Fustani”/ Elvana Gjata dhe Capital T sjellin

Dy prej emrave më të dashur dhe më të suksesshëm të muzikës shqiptare, Elvana Gjata dhe Capital T sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re në bashkëpunim.

Flakë është titutllu i këngës që është pritur me shumë entuziasëm nga fansat e tyre  dhe ka mbi 100 mijë shikime në Youtube për pak orë.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes dyshes. Gjata dhe Capital T dy vite më parë sollën hitin Fustani, këngë e cila numëron mbi 42 milionë klikime dhe u kthye në një hit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga