LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazetarja shokon Arian Çanin/ “Kam 7 vite që nuk bëj seks”

6 Nëntor 2021, 11:39, Lifestyle CNA
Gazetarja shokon Arian Çanin/ “Kam 7 vite që nuk bëj

Gazetarja italiane, Nausica Della Valle, i ka shokuar të gjithë me deklaratën e saj, përfshirë këtu edhe vetë moderatorin Arian Çani.

E ftuar në emisionin Zonë e Lirë, gaztearja ka rrëfyer se prej 7 vitesh nuk ka kryer marrëdhënie seksuale.

?Ka 7 vite që nuk bëj seks dhe jam shumë mirë. Jam mirë?, tha gazetarja. Gjithashtu gazetarja nuk ka nguruar të flasë edhe për preferencat e saj seksuale.

Ajo tregon se prej dy vitesh nuk është më lezbike./ CNA.al

Lajmet e fundit nga