LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

5 Nëntor 2021, 21:26, Lifestyle CNA
Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.

Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga