LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasja e fortë mes Monikës dhe Iglit/ Aktorja i kërkon falje pas gjestit: Të përgjërohem…

6 Nëntor 2021, 10:42, Lifestyle CNA
Përplasja e fortë mes Monikës dhe Iglit/ Aktorja i kërkon

Monika dhe Igli kanë patur një diskutim pas përfundimit të spektaklit. Ajo i ka kërkuar Iglit 10 minuta kohë për të shpjeguar gjestin e saj që u shfaq në video, por ai nuk e lejon duke i kërkuar të mos i afrohet.

Monika është ndierë shumë keq dhe ka shpërthyer në të qara duke u shprehur se ka bërë një gabim shumë të madh ndaj Iglit.

Ajo i ka kërkuar falje Iglit, duke iu përgjëruar për gjestin e bërë ndërsa Igli ka pranuar faljen e saj duke thënë se e njeh dhe se është një njeri i mirë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga