LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijon shkelja e rregullave nga banorët/ Big Brother Vip merr vendimin për dy personazhe vip

5 Nëntor 2021, 20:24, Lifestyle CNA
Vijon shkelja e rregullave nga banorët/ Big Brother Vip merr vendimin

Moderatorja Arbana Osmani ka bërë me dije se edhe këtë herë ka patur thyerje të rregullave nga banorët.

Gjatë ?live showt?, moderatorja ka treguar se dy prej banorëve, konkretisht Monika dhe Iliri, kanë folur me kode dhe shenja me njëri-tjetrin.

Arbana ka treguar se për këtë arsye Big Brother do të marrë një vendim të cilin do ta japë gjatë mbrëmjes.

?Nuk lejohet komunikimi me shenja apo kodet. Në cdo rast është e padrejtë të komunikoni me kode me shenja. Ju lutem të jeni transparent me publikun.

Jemi në një format ku transparenca është kryesore. “Vëllai i Madh” do të marrë një vendim që do të komunikohet pas pak?, është shprehur ndër tjera Arbana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga