LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktori legjendar Will Smith bën deklaratën “shokuese”/ “Kam menduar të vras babain”

5 Nëntor 2021, 08:01, Lifestyle CNA
Aktori legjendar Will Smith bën deklaratën “shokuese”/

Aktori legjendar Will Smith ka bërë një rrëfim?shokues?.

Me një deklaratë shumë të sinqertë ai ka treguar se ka dashur të hakmerej ndaj babait të tij dhe gjatë një periudhe ka menduar të vrasë.

Kjo për arsyer sepse ai i ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën e tij.

Revista prestigjoze ?People? ka publikuar disa fragmente nga ky rrëfim dhe ka zbuluar nga kujtimet e aktorit të famshëm se tashmë ai jeton në Filadelfia me babanë dhe nënën e tij.

Ai zbuloi se pavarësisht të gjithave ai po kujdesej për babin ndersa luftonte me kancerin. Megjithatë ajo periudhe ka ndikuar shumë në marrëdhënien që ai kishte me babain e tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga