LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe modelja e njohur, skena të nxehta me këngëtaren

4 Nëntor 2021, 19:08, Lifestyle CNA
Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe

Këngëtarja Dafina Zeqiri sapo ka publikuar këngën e saj më të re të albumit ?Dafinë Moj?.

Kënga titullohet Murder on the Dancefloor në bashkëpunim me reperin Ron.

Ndërkohë në klip është pjesë edhe aktorja dhe modelja Arta Nitaj.

Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri shfaqen ën klip shumë seksi, madje dhurojnë dhe skena të nxehta.

Kujtojmë që javë më parë Dafina ka publikuar edhe klipin e këngës ?Vet e Lype? në bashkëpunim me reperin McKresha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga