LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktorja e preferuar e shqiptarëve bëhet nënë për herë të tretë/ Zbulohet emri i fëmijës

4 Nëntor 2021, 17:14, Lifestyle CNA
Aktorja e preferuar e shqiptarëve bëhet nënë për

Aktorja e njohur turke, Berguzar Korel, e njohur për shqiptarët me rolin e saj si Shehrazade, është bërë nënë për herë të tretë.

Berguzar dhe Halit janë bërë prindër të një vajze, të cilën kanë vendosur ta quajnë Leyla.

Bahskëshorti i saj, aktori Halit Ergenc, i ka qëndruar pranë bashkëshortes gjatë momentti të lindjes së bashku me dy fëmijët Ali dhe Han.

Ndërkohë pritet që shumë shpejt dy aktorët të ndajnë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe imazhin e vajzës së tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga