LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Debat i ashpër në “Përputhen”/ Bashkimi Brunos: Ti je kap ça të kapësh

3 Nëntor 2021, 19:03, Lifestyle CNA
Debat i ashpër në “Përputhen”/ Bashkimi Brunos: Ti je

Sot në ?Përputhen? është komentuar takimi i Mikelës dhe Brunos. Prej kohësh Mikela ka shfaqur pëlqim të hapur kundrejt Brunos dhe takimi në përgjithësi ka shtuar shumë mirë. Deri në një moment kur Bruno është shprehur se është i gatshëm të dalë me çdo gocë mjafton që ajo të ketë pëlqim për të.

Në këtë moment ka reaguar Bashkimi i cili i ka thënë se Bruno këtu është kot dhe pak rëndësi ka se me kë vajzë del në takim.

Bashkimi: Po nuk jemi këtu kap ca te kapesh. Rri o burr tani

Bruno: Kush je ti  të më thuash mua, ta dish unë jam shumë lart jam ehuuu

Bashimi: Po poo e dimë këtë./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga