LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Më keni nxjerr si njeri të cekët, skizofrene”/ Fifi debat të ashpër me Granitin: Fakti që je seksi…

3 Nëntor 2021, 14:54, Lifestyle CNA
"Më keni nxjerr si njeri të cekët, skizofrene”/ Fifi

Kujtojmë se gjatë spektaklit të ?Big Brother Vip? Fifi është zgjedhur si e preferuara e publikut. Për këtë arsye asaj i është dhënë e drejta që një nga të nominuarit të mund ta shpëtonte dhe ta zëvendësonte me dikë tjetër. Fifi ka zgjedhur që të shpëtojë Granitin dhe të fusë në nominim Donaldin.

Të gjithë krijuam idenë se pas këtij gjesti nga ana e Fifit marrëdhenia mes tyre do të ishte më e mirë dhe ato probleme që kishin mes tyre do të sheshoheshin.

Por një tjetër debat i ashpër ka ndodhur mes dyshes.

Madje në një moment Fifi është përlotur dhe i ka kërkuar që të mos flasin më me njëri-tjetrin, duke iu referuar fjalëve të nënës së tij, kur i tha se ?duhet me dal nga guaska?.

“Kalo kohë me këtë duash, unë nuk përzihem më. Do të them vetëm ?Mirëmengjes?, ?Natën e Mirë?. Jam duke të penalizuar, edhe nënë të ka thënë të njëjtën gjë” i thotë Fifi.”

Nga ana tjetër Graniti i është përgjigjiur ?Fifi pse bën kështu, çfarë duhet të bëj unë?

Fifi: ?Me mua mos fol më, kaq. S?je veç për me dal edhe me nguc femra o Granit! Që je seksi s?do me thon që ti s?mundesh me fol, me bo muhabet, kam dal si mortje jashtë! Skizofren, psikopat, njeri i sëmurë, me probleme mendore që du me ua ndrru krejt njerëzve terezinë? Që du me lujt me ty?”./CNA.al

Lajmet e fundit nga