LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndjekësit e urojnë për fejesën me Adrola Dushin/ Reagon reperi shqiptar

2 Nëntor 2021, 18:19, Lifestyle CNA
Ndjekësit e urojnë për fejesën me Adrola Dushin/ Reagon

Prej kohësh, modelja Adrola Dushi dhe reperi Capital T janë komentuar shpesh në mediat rozë për një lidhej dashurie.

Ashtu si Adrola dhe Capital T nuk e kanë pranuar kurrë këtë në daljet publike, madje shpesh e kanë mohuar që të kenë lidhje mes tyre.

Së fundi në faqen e Capital T në Facebook është publikuar një foto e Capital T dhe Adrola Dushi dhe menjëherë ndjekësit kanë vërshuar me komente ku i urojnë trashëgime për fejesën e tyre.

Pas kësaj, Capital T, ka reaguar duke treguar se nuk është fejuar është thjesht një foto e publikuar nga njerëzit që menaxhojnë adresën e tij në Facebook./ CNA.al

Lajmet e fundit nga