LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Skena provokuese me Granitin/ Semi: Kam qejf ta ngacmoj

2 Nëntor 2021, 15:43, Lifestyle CNA
Skena provokuese me Granitin/ Semi: Kam qejf ta ngacmoj

Gjatë ditës së djeshme Semi nuk kanguruar të ngacmojë Granitin me lëvizjet e saj. Teksa ai ishte shtirë për të marrë rreze dielli, Semi i ulet mbi shpinë dhe kërcen.

Ndërkaq gjatë gjithë ditës ka qëndruar pranë tij madje nuk kanë munguar as përqafimet apo përkëdheljet.

Ndërkohë në dhomën e rrëfimit Semi është shprehur se i pëlqen të ngacmojë Granitin dhe tani që po rrinë afër njëri-tjetrit i përcjell shumë energji pozitive.

?Kam qejf ta ngacmoj Granitin. Më pëlqen Graniti. Tani që po rrimë më afër përcjell shumë energji pozitive?, është shprehur Semi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga