LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi dhe Monika “kryqëzohen” nga komentet/ Veprimi që acaroi ndjekësit

2 Nëntor 2021, 10:31, Lifestyle CNA
Fifi dhe Monika “kryqëzohen” nga komentet/ Veprimi që

Fifi dhe Monika shpesh herë bëhen bashkë dhe thurrin ndonjë ?komplot? për banorët ose bëjnë thashetheme. Të gjitha këto kanë bërë që shpesh herë të komentohen negativisht nga ndjekësit.

Kujtojmë se kulmi ishte kur të dyja bënë lojën sikur ziheshin për të kuptuar më shumë rreth banorëve. E gjithë ajo situatë u pasua shumë keq nga ana e konkurentëve dhe u diskutua gjatë.

Së fundmi ato janë bërë sërish bashkë. Këtë herë kanë vendosur të fshehin makinën e kafesë. Edhe ky veprim ishte për lojë por sërish u pa shumë keq nga syri i ndjekësve.

?Aman sikur s’din gjë tjetër veç të fshehin, u bënë bajat me këtë gjeë ndërroni stil loje o nona?

?A nuk u mbushën me mend se këto lojëra i dëmtojnë??

?Debile plak?, janë disa prej komenteve./CNA.al

Lajmet e fundit nga