Arjola Demiri vjen me një tjetër deklaratë prekëse/ “Fëmijëve të mi nuk duhet…”

1 Nëntor 2021, 18:49, Lifestyle CNA
Arjola Demiri vjen me një tjetër deklaratë prekëse/

Së fundmi aktorja  Arjola ka folur me moderatoren Einxhel për fëmijët e saj. ajo është shprehur se është e gatshme të bëjë çdo sakrificë të mundshme për të mirën e fëmijë të saj.

Ndër të tjera ajo ka treguar se për shaka të punëve në lidhje me profesionin e saj kanë qenë shumë të rradha ditët e pushimeve.

?Në ??Portokalli?? kam angazhimin vetëm disa ditë të javës, por pjesën tjetër të ditëve më duhet të jem në udhëtim të vazhdueshëm drejt Kosovës. Në Kosovë jam aktore e një seriali dhe një nga moderatoret e një emisioni kushtuar grave dhe vajzave??, është shprehur ajo.

Einxhel i ka thënë se habitet shumë nga vullneti i saj për te arritur që t’i përballojë të gjitha këto aktivitete.

??Është e vështirë por jo e pamundur. Fëmijëve të mi nuk duhet t?ju mungojë asgjë, në asnjë moment?? ka treguar Arjola./CNA.al

Lajmet e fundit nga