LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk takoi Semin dhe Donaldin kur doli nga “Big Brother Vip”/ Pendohet Paloma

1 Nëntor 2021, 16:51, Lifestyle CNA
Nuk takoi Semin dhe Donaldin kur doli nga “Big Brother Vip”/

Ditën e sotme gazetarja Paloma ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites ?Ftesë në 5? të moderatores Bieta Sulo për të folur rreth rrugëtimit të saj brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip?. Përveçse foli në lidhje me mënyrën se si kishte përjetuar të gjitha komentet që kishin vërshuar drejt saj ajo u ndal edhe në marrëdhënia mes saj Donaldit dhe Semit. Ajo u shpreh se çdo gjë që ndodhi brenda shtëpisë ishte thjesht lojë.

“Ajo që ndodhi atje ishte lojë. Në fund të ditës ne nuk u vramë dhe as u premë. Ne mund të jemi edhe shokë shumë të ngushtë pas ?Big Brother Vip?, është shprehur Paloma.

Më tej ajo ka treguar se i duhet pak kohë deri sa të jetë e qetë emocionalish pas daljes nga emisioni.

?Nuk jam ende e qetë shpirtërisht. Po që qënka e vështirë?, ka thënë Paloma me të qeshur./CNA.al

Lajmet e fundit nga