LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një tjetër "rreng" po planifikohet në shtëpinë e Big Brother/ Monika, Fifi, Iliri dhe Arjola planifikojnë të fshehin makinerinë e kafes

31 Tetor 2021, 18:52, Lifestyle CNA
Një tjetër "rreng" po planifikohet në

Pas sherrit të bujshëm të Monikës dhe Fifit  me Semin, aktorja ka planifikuar një tjetër rreng, tani me qëllimin për të bërë humor dhe jo për të krijuar gjendjen e pak ditëve më parë në shtëpi.

Monika ka ftuar që pjesë e këtij rrengu të bëhen edhe Fifi, Iliri dhe Arjola. Duke diskutuar për planin, ata kanë mednuar që të fshehin makinerinë e kafesë, duke qenë se shumica e banorëve nuk e nisin dot ditën pa kafe.

Plani pritet të vihet në zbatim mbrëmjen e sotme dhe presim të shohim reagimet  e banorëve.

Kujtojmë se Fifi dhe Semi patën një debat shumë të fortë mes tyre, saqë kjo e fundit kaloi edh enjë krizë ankthi.

Pas kësaj ka patur shumë komente dhe reagime në publik, ku e dënuan Fifin për veprimin e saj./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga