LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Përputhen Prime” nis me xhelozi/ Mikela Brunos: Nëse pëlqen Alvisën më thuaj…

30 Tetor 2021, 19:28, Lifestyle CNA
“Përputhen Prime” nis me xhelozi/ Mikela Brunos: Nëse

Emisioni ?Përputhen Prime? ka nisur me një përballje mes Mikelës dhe Brunos të cilët diskutuan marrëdhënien mes tyre. Xhelozia e Miklelës dallon dhe kërkon të ketë një fillim të ri me Brunon. Në një moment ajo i kërkon gjithashtu ti thotë nëse ka pëlqim për dikë tjetar. Konkretisht ajo është bërë xheloze për Alvisën.

Biseda e plotë:

Bruno: Ti ke bërë ca veprime që mua me kan shtyre të ta kthej me të njëjtën monedhë.

Miklela: Ka dicka tjetër që dua ta sqaroj. Ka pasur ca gjëra që nuk më pëlqejnë tek ty. Lidhet me Alvisën. Do të bindësh që Alvisa nuk e ka reale pëlqimin për Bashkimin, se ka pëlqim tjetër. E pëlqen Alvisën?

Bruno: Nëse ti prekesh nga ky fakt atëhere se di, cfarë të bëj unë sipas teje.

Mikela: Dua ta di nëse je i fokusuar tek ajo ta di mos ndërhy

Bruno: Fokusi im është i shpërndarë. Nuk e dija që do bëhëshe xheloze

Mikela:Dua të nis një fillim të ri dhe të harroj çdo debat. Nëse ke interes për dikë tjetër ma thuaj?

Bruno: Si mund ta them këtë në momentin që unë jam akoma në njohje. Fokusi im do të jetë aty ku personi jep, njësoj si i jap unë./CNA.al

Lajmet e fundit nga