LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banorët në nominim/ Reagon Kledi i revoltuar: Pse të penalizohemi ne për fajin tuaj

30 Tetor 2021, 17:14, Lifestyle CNA
Banorët në nominim/ Reagon Kledi i revoltuar: Pse të penalizohemi

Për shkak të thyerjes së  rregullava të gjithë banorët janë të nominuar për herën tjetër dhe dikush plus do të largohet nga shtëpia e ?Big Brother?.
Kujtojmë se kjo erdhi si rezultat i planeve të disa banorëve për eleminime.
Spektaklin e kaluar të ?Big Brother Vip? Arbana ka treguar se të gjithë banorët janë nominuar për të votuar publiku të largojë edhe dikë nga shtëpia. Ishte Paloma ajo e cila rezultoi më e votuara nga publiku e cila po ashtu morri biletën vetëm vajtje.

Në lidhje me situatën ku të gjithë banorët janë bërë pjesë ka reaguar i revoltuar Kledi.
?Pse të penalizohemi ne për fajin e dikujt tjetër?, dëgjohet teksa thotë Kledi gjatë bisedës me Sabianin./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga