LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përflitet se Zayn i goditi fizikisht vjehrrën/ Dua Lipa merr vendimin e papritur

30 Tetor 2021, 15:43, Lifestyle CNA
Përflitet se Zayn i goditi fizikisht vjehrrën/ Dua Lipa merr vendimin

Vëllai dhe motra e Gigi Hadid, Bella dhe Anwar, e kanë hequr të dashurin e saj Zayn Malik nga lista e ndjekësve të tyre në rrjetet sociale pas lajmeve të qarkulluara se këngëtari ka goditur fizikisht nënën e tyre Yolanda Hadid, edhe pse Zayn i ka mohuar këto akuza.

Mësohet gjithashtu se Yolanda po mendon të ngrejë edhe një padi kundër dhëndërit të saj.

Nga kontrollet bëra në Instagram jo vetëm familja Hadid e ka ndërmarë këtë vendim por edhe e dashura e Anwar dhe kunata e Gigit, këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa.

Ajo që nuk e ka marrë këtë vendim është Gigi e cila gjendet disi në mes të situatës. Akoma më i vështirë është fakti se Zayn është babi i vajzës së saj Khai./CNA.al

Lajmet e fundit nga