LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beatrix e rrezikshme/ “Më pëlqen të gjuaj…”

30 Tetor 2021, 16:29, Lifestyle CNA
Beatrix e rrezikshme/ “Më pëlqen të gjuaj…”

Beatrix është një nga këngëtaret më të pëlqyera të showbiz-it shqiptar. Edhe pasi hoqi dorë nga karriera e saj muzikore ajo vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur.

Së fundmi ajo ka folur në lidhje me pasionet e saj brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Në një moment aho është shprehur se ka pasion gjuajtjen me armë dhe e praktikon shpesh.

?Kam shkuar një herë rastesisht me shoqërinë dhe mendoj se isha e talentuar të gjuaj?-shprehet Beatrix.

Kujtojmë se pjesë e shtëpisë janë 13 banorë, të cilët konkurojnë per çmimin e madh 100.000 euro. Pritet të ketë eleminime dhe hyrje të reja./CNA.al

Lajmet e fundit nga