LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arjolës nuk i del e keqja me Semin/ “Ajo vetëm ha, pi dhe ngrohet në diell”

30 Tetor 2021, 11:13, Lifestyle CNA
Arjolës nuk i del e keqja me Semin/ “Ajo vetëm ha, pi dhe

Semi Jaupaj është kthyer në konkurrenten më të komentuar brenda shtëpsië së Big Brother. Këngëtarja është bërë protagonist pas debateve që ka patur me Fifi, Palomën dhe Ilirn.

Gjatë shoë të mbrëmjes së kaluar, një tjetër banor që ka reaguar ashpër ndaj saj ka qenë dhe aktorja Arjola Demiri.

Ajo ka shpërthyer ndaj Semit, duke i thënë që e provokoi disa herë Fifin, duke bërë që ajo të dilte nga vetja dhe të reagonte në atë mënyrë.

Ndërsa pas spektaklit, Fifi ka shpërtheyr në të qara, pasi mendon që po del para publikut si një njeri që në të vërtetë nuk është.

Arjola nga ana tjetër e këshillon që të bëjë lojën e saj. Sipas Arjolës e vetmja gjë që bën Semi është të hajë, të pijë, të dalë të nxihet në diell./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga