LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shkon nga fryn era”/ Beniada flet për Arjolën: Nuk është e sinqertë

29 Tetor 2021, 16:34, Lifestyle CNA

Tashmë duket se grupet janë krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Shpesh banorët mblidhen duke bërë thashteheme me njëri-tjetrin, duke thënë mendimet e tyre për situate që krijohen apo personazhet që janë në shtëpi.

Së fundi gjatë një bisede me Arditin, Beniada është shprehur për aktoren Arjola Demiri se ajo shkon nga fryn era dhe nuk është e sinqertë.

?Është një Arjolë që nuk është e vërtetë. Mendoja se ishte një person që thonte atë që mendonte por tani jo. Ajo shkon nga fryn era. Persona të tillë më vendosin në siklet?, është shprehur Beniada./ CNA.al

Lajmet e fundit nga