LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shokon” Beniada/ Rrëfen si është ngacmuar seksualisht nga ish-pronari

28 Tetor 2021, 20:25, Lifestyle CNA
“Shokon” Beniada/ Rrëfen si është ngacmuar

Ditën e sotme gjatë një bisede me Einxhel, Beniada ka bërë një rrëfim shumë personal.

Ajo ka treguar se është ngacmuar seksualisht nga pronari gjatë kohës kur punonte në një lokal.

Vetëm një javë pasi kishte nënshkruar kontratën pronari i kishte kërkuar të pastronte një dhomë hoteli,kur kjo nuk ishte puna e saj.

?Fola në telefon me vjehrrën time,më tha që t?i bëja foto dhe ta rregjistroja.Kështu bëra dhe e denoncuam,ku më vonë ia mbyllëm biznesin?-tregoi Beniada

Raste ngacmimesh seksuale në vendet e punës janë të shumta,ku kohet e fundit edhe personazhe te njohur kanë treguar episode nga jeta e tyre.

Beniada ndër të tjera është shprehur se gjatë periudhes kur sapo u transferua ne Itali i është dashur të punpjë në punë të ndryshme, dhe shpesh ka hasur ngacmime të këtij lloji./CNA.al

Lajmet e fundit nga