LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

WOW- Vajzat e “Big Brother Vip” puthen në buzë

29 Tetor 2021, 11:10, Lifestyle CNA
WOW- Vajzat e “Big Brother Vip” puthen në buzë

Mbrëmjen e djeshme është bërë një lojë me dënime mes banorëve të ?Big Brother Vip?.

Në një përzgjedhje shumë të rastësishme Beniadës dhe Beatrix iu kërkua të tregonin se me cilën prej vajzave mund të shkëmbenin një puthje në buzë. Të dyja vajzat vendosën e emrin e Semit dhe mes të tre=jhave u demostrua një puthje në buzë.

Më saktë Semit iu desh të shkëmbente një puthje ??romantike?? me të dyja vajzat. Ky veprim u pasua nga të qeshura dhe komente brenda në shtëpi./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga