LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E kam ndrydhur”/ Fifi pranon gabimet që ka bërë me Granitin

28 Tetor 2021, 15:06, Lifestyle CNA
“E kam ndrydhur”/ Fifi pranon gabimet që ka bërë me

Marrëdhënia e Fifit dhe Granitit prej një kohe të gjatë tashmë, ka qenë në qendër të vëmendjes.

Kujtojmë se ky raport mori një kthesë tjetër në momentin kur Graniti i tha Fifit se nuk e sheh dot më shumë se shoqe.

Fifi u ndje keq nga kjo deklaratë por pavarësisht të gjithave në asnjë moment nuk ka pranuar që të qëndrojë larg Granitit.
Pasi Graniti ka dalë nga dhoma e dënimit ku qëndroi së bashku me Sabianin dhe Semin, duket se Fifi ka arritur në një përfundim.

Ajo është shprehur se ka gabuar në lidhje me Granitin, e ka ndrydhur dhe ai nuk ka mundur të jetë vetvetja.

?Pashë një Granit komplet ndryshe, e dija që do hynte aty brenda bashkë me Semin. Mbase vërtet unë e kam ndrydhur dhe nuk po e lë të jetë vetvetja?, është shprehur Fifi gjatë një bisede me Monikën./CNA.al

Lajmet e fundit nga