LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më mirë të kesh një Granit se një Donald”/ Shpërthen banorja e Big Brother: Ai të vret për 5 minuta

28 Tetor 2021, 13:21, Lifestyle CNA
“Më mirë të kesh një Granit se një Donald”/

Mes Monika Lubonjës, Donald Veshaj dhe Semi Jaupaj ka patur një përplasje pas sherrit të inskenuar nga aktorja dhe këngëtarja Fifi.

Për shkak se Semi pësoi një krizë ankthi dhe shpërtheu së qari, Donaldi dhe Monika patën një debat shumë të ashpër, I cili duket se ende nuk ka kaluar.

Sot teksa ka biseduar me Ardit Çunin , Arjolën dhe Sheilën, për të komentuar kontributin e Granitit dhe Donaldit në shtëpi, Monika është shprehur për këtë të fundit:

?Donaldi çfarë në shtëpi. Unë po të them një gjë më mirë të kesh një Granit se një Donald në shtëpi . Ai të vret për 5 minuta?, është shprehur Monika./ CNA.al

Lajmet e fundit nga