LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ka hequr dorë nga muzika?/ Beatrix Ramosaj bën deklaratën e papritur

28 Tetor 2021, 14:02, Lifestyle CNA
Ka hequr dorë nga muzika?/ Beatrix Ramosaj bën deklaratën e

Beatrix është një nga vajzat më simpatike të showbizz-it shqiptar. Ajo ka nisur karrierën e saj si këngëtare dhe aktualisht meret edhe më modeling në Shqipëri dhe jashtë.

Megjithatë, është vënë re se Beatrix, prej disa vitesh është tërhequr nga tregu muzikor dhe në lidhje me këtë gjë është pyetur nga banorët e tjerë të ?Big Brother?.

Ajo u shpreh se vendosi të hiqte dorë pikërisht për faktin se ishte shumë e ngarkuar.

?Doja shumë të shijoja jetën dhe puna nuk më linte, unë dua shumë të grumbulloj kujtime të bukura?, tha ajo.
Ky argument u kundërshtua fuqishëm nga Einxhel e cila shprehu mendimin se talenti i Beatrix duhet të rikthehet në industrinë muzikore.

?Ke bërë shumë gabim, ti ke nxjerrë këngë shumë të bukura dhe është shumë keq që hoqe dorë. Gjithësesi nuk është kurrë vonë të rikthehesh?, është shprehur Einxhel./CNA.al

Lajmet e fundit nga