LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dënimi mbaroi/ Graniti dhe Semi nuk ndalin përqafimet

27 Tetor 2021, 20:51, Lifestyle CNA
Dënimi mbaroi/ Graniti dhe Semi nuk ndalin përqafimet

Semi, Graniti dhe Sabiani u dënuan për shkak të shkeljes të rregullores nga produksioni i ?Big Brother Vip?.

Për këtë arsye ata qëndruan për pak kohë në dhomën e dënimit. Pasi morën lajmin se dënimi kishte mbaruar banorët reaguan shumë të lumtur megjithëse ra në sy fakti qe Semi dhe Graniti nuk kursyen aspak përqafimet me njëri-tjetrin.

Nuk e dimë nëse ky ishte një përqafim që erdhi nga gëzimi se dënimi më në fund mbaroi, apo është një shenjë se mes dyshes mund të lindë diçka më shumë dhe të konfirmohet ajo që  ka thënë edhe motra e Granitit pak kohë më parë në një reagim në Instastory.

Kujtojmë që ajo shkroi se ndërkohë që të gjithë panë Semin dhe Donaldin, ajo pa Granitin dhe Semin./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga